Motonet – autoinimese kaubamaja

Motonet on jõudsalt kasvav perefirma, kes müüb auto- ja mootorratta varuosi ja tarvikuid, tööriistu, paadi- ja kalastusvarustust ning kodu- ja vaba aja tooteid.

Motoneti kaubamaju on kokku 35, 34 neist asuvad Soomes ning üks Tallinnas. Kõige esimene Motoneti kaubamaja avas oma uksed Turus Soomes 1990. aastal. Tallinna Motonet avas oma uksed 2016. aastal Lasnamäel. 

Motoneti edulugu

Motonet on alati ustavaks jäänud ühele väga olulisele põhimõttele – aktiivsele ellusuhtumisele. Motoneti taotlus on alati olnud pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Kusjuures, parim lahendus pole alati odavaim lahendus.

Tegelikult leiad sa Motonetist 12 kaubamaja ühe katuse alt. Üks käik meie juurde ja sa saad kõik vajaliku oma autole, paadi jaoks, mootorrattale, kaasa kalaretkele, leiad kõik tööriistad ja kõik vajaliku aeda. 

Tomi ja kaverit2.jpg

Motoneti püsikliendi programm

 

Motoneti püsikliendiks on lihtne hakata. Seda saab teha nii meie kodulehel kui kaubamajas koha peal. Sinu püsikliendi staatus kantakse sinu ID-kaardile. Lihtne. Kui oled meie püsiklient, saad kaks korda kuus meie püsikliendi uudiskirja. See tuleb sinu e-postiaadressile. Uudiskirjast leiad meie soodsaid pakkumised ja kõige uuemad tooted, sekka infot põnevate sündmuste kohta. 

Motoneti teenused

Arendame pidevalt kõiki Motoneti kaubamajades pakutavaid teenuseid. Parim näide sellest on Tallinnas Motoneti territooriumil asuv Motomaat. Su auto vajab kiirelt paari mõõtmist või on vaja tal midagi välja vahetada? Motonetis saab just kiirelt ja soodsa hinnaga.

Tallinn Motonet

Tähesaju tee 14
13917 Tallinn Kohalejõudmise juhised Kuva leht

Tule meie koolleegiks!

 • Rahuolu oma tööga ja teotahe!

  Oleme teinud töötaja rahuolu uuringuid juba aastaid ja võime kinnitada – meie töötajaile meeldib meie juures töötada ja meil valitseb teeme-ära-meeleolu. ”Meie juures asjad sujuvad ja kui ei suju, siis me paneme need sujuma!”

 • Hea enesetunne läbi liikumise

  Seisame hea selle eest, et meie töötajad oleksid füüsiliselt aktiivsed ka väljaspool tööaega.

 • Edukas Soome perefirma

  Motoneti taustajõuks on edukas Soome perefirma. Kindel ja usaldusväärne ettevõte – sellises keskkonnas tunneb ka töötaja end kindlalt.

 • Areng

  Oleme oma ala parimaid, ent püüame alati veelgi parema poole, arendame kogu aeg kõiki oma teenuseid ja kogu oma tegevust. Liitu meiega!

Tahad meie kaubamajaga tutvust teha?

Siit avaneb virtuaaltuur meie Lasnamäe kaubamajja. Vaata, milline on meie töökeskkond. Sa võid endalt kohe küsida, ehk oled just sina see, kes on meie uus klienditeenindaja, ükskõik kas saalis kaupade vahel, infoletis, varuosaletis või kassas.  

Vajuta siia >>

Osakond

Motonet

Connect

Kas juba töötate ettevõttes Motonet Eesti?

Värbame koos ja leiame teie järgmise kolleegi.

Teamtailor

Karjäärisait Teamtailor