Piilume meie köögipoolele

Motoneti kaubamajades valitseb energiline meeleolu, tööülesanded on meil alati mitmekesised. Meid kõiki iseloomustab kliendisõbralikkus, see on nii ametist sõltumata. Meie pakutav hea klienditeenindus põhineb asjatundlikkusel ja professionaalsusel. Meie sihiks ongi olla parima klienditeenindusega kaubamaja. 

Töö müügisaalis

Müügisaali töötajal on esmaklassilise kliendikogemuse loomisel väga oluline roll. Kui klient tuleb kaubamajja, puutub ta kõigepealt kokku just klienditeenindajaga. Kliendi kogemus peab olema hea. Sellepärast ongi müügisaalitöötaja olulisim ülesanne pakkuda parimat klienditeenindust. Klientide küsimustele vastamine ja professionaalse klienditeeninduse pakkumine eeldab ka asjatundlikkust ja orienteerumist meie toodete hulgas. Müügisaali töötajad seisavad hea selle eest, et klienditeenindus sujuks, et tooted oleksid alati väljas, et müügisaal oleks puhas ja korras. 

Kassapidaja

Kassapidaja tööülesannete hulka kuulub klienditeenindus kassades, aga ka müügitöö saalis. Kassapidaja on justkui meie kaubamaja visiitkaart, ühtlasi viimane, keda klient meid külastades näeb, ja see inimene kaubamajas, kes kliendikogemuse lõpuni viib. Sellepärast ongi oluline, et kassas oleks tööl inimene, kellele see töö meeldiks, kes teeks seda innuga ja kes oleks ikka rõõmsatujuline.

Varuosade müüja

Varuosade müüja on see inimene, kes vastutab auto ja mootorratta varuosade eest. Tema tööülesannete hulka kuulub varuosade müük, klientide nõustamine ja abistamine kaubamajas. Meie jaoks on tähtsaim, et varuosade müüja tunneks end motiveeritult ja tahaks alati õppida midagi uut. Varasemad teadmised autoasjandusest, olgu koolis õpitud või hobi korras omandatud, on kasuks. Kuid olulisem veel on siiski huvi asja vastu ja soov kogu aeg selle väga kiirelt areneva alaga kaasas käia.

Laotöötaja

Laotöötaja vastutab tegelikult kogu kauba liikumise eest meie kaubamajas. Tema on see, kes võtab kauba vastu, pakib selle lahti ja kontrollib, et sellega oleks kõik korras. Tema on ka see, kes vaatab, et klientideni jõuaks ka posti teel tellitud kaup. Laotöötaja peab olema täpne ja korrektne. Logistiline taip on igati kasuks.    

Teretulemast meie hulka
Teamtailor

Karjäärisait Teamtailor